Moto řídítka Highway Hawk, skladem
Highway Hawk H45-1206B Gripy Tuck N Roll 25mm bez lanek černá 2ksHighway Hawk H45-1206B Gripy Tuck N Roll 25mm bez lanek černá 2ks
- Highway Hawk
Rukojeti na motorku ve stylu "cafe racer" HIGHWAY HAWK bez uchycení plynového lanka univerzální určeno pro montáž na řidítka o průměru 25mm (1") Barevné provedení:...
Highway Hawk H45-1202B Gripy Vintage 25mm bez lanek černá 2ksHighway Hawk H45-1202B Gripy Vintage 25mm bez lanek černá 2ks
- Highway Hawk
Rukojeti na motorku ve stylu \"cafe racer\" HIGHWAY HAWK bez uchycení plynového lanka univerzální určeno pro montáž na řidítka o průměru 25mm (1\") Barevné provedení: černá ...
Motocyklová řidítka 25mm Highway Hawk XLX, šířka 80cm, chromMotocyklová řidítka 25mm Highway Hawk XLX, šířka 80cm, chrom
- Highway Hawk
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK XLX průměr řidítek v gripech 25 mm (1") délka ohybu 250 mm výška ohybu 130 mm celková šířka 800 mm základní rozteč 170 mm schváleno TÜV včetně...
Highway Hawk H45-006 Gripy 25mm pro lanka H-D černá 2ks - 25Highway Hawk H45-006 Gripy 25mm pro lanka H-D černá 2ks - 25
- Highway Hawk
Rukojeti na motorku HIGHWAY HAWK s uchycením plynového lanka určené pro motocykly značky HARLEY DAVIDSON určeno pro montáž na řidítka o průměru 25mm (1\") délka rukojetí 135...
- Řidítka 25mm Highway Hawk BEACHBAR pro motocykly HARLEY DAVIDSON, černá
Řidítka 25mm Highway Hawk BEACHBAR pro motocykly HARLEY DAVIDSON, černá
- Highway Hawk
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK Beach-Bar průměr řidítek v gripech i uchycení 25 mm (1") výška ohybu 80 mm celková šířka 940 mm základní rozteč 250mm schváleno TÜV včetně 3...
Motocyklová řidítka 25mm Highway Hawk STREET MEDIUM pro motocykly, šířka 89cm, chromMotocyklová řidítka 25mm Highway Hawk STREET MEDIUM pro motocykly, šířka 89cm, chrom
- Highway Hawk
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK Street Medium průměr řidítek v gripech 25 mm (1") délka ohybu 180 mm výška ohybu 300mm celková šířka 890 mm základní rozteč 240 mm schváleno...
- Řídítka 22mm Highway Hawk BUCKHORN, šířka 72cm, chrom
Řídítka 22mm Highway Hawk BUCKHORN, šířka 72cm, chrom
- Highway Hawk
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK BUCKHORN průměr řidítek v gripech 22 mm (7/8") délka ohybu 240 mm výška ohybu 160 mm celková šířka 720 mm základní rozteč 180 mm schváleno...
Motocyklová řidítka 25mm Highway Hawk FLYER WIDE, šířka 100cm, černáMotocyklová řidítka 25mm Highway Hawk FLYER WIDE, šířka 100cm, černá
- Highway Hawk
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK Flyer Wide průměr řidítek v gripech 25 mm (1") délka ohybu 190 mm výška ohybu 60 mm celková šířka 1000 mm základní rozteč 200 mm schváleno...
Highway Hawk H55-221 Řídítka 22mm Square 70cm chromHighway Hawk H55-221 Řídítka 22mm Square 70cm chrom
- Highway Hawk
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK Square průměr řidítek v gripech 22 mm (7/8") délka ohybu 80 mm výška ohybu 170 mm celková šířka 700 mm základní rozteč 140 mm schváleno...
Highway Hawk H55-333B Řídítka 25mm The Boss 71cm černáHighway Hawk H55-333B Řídítka 25mm The Boss 71cm černá
- Highway Hawk
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK STREET MEDIUM průměr řidítek v gripech 25,4 mm (1") celková šířka 710 mm výška 320 mm hloubka 120 mm šírka upínání - 130 mm schváleno...
Highway Hawk H45-1204 Gripy Cafe Racer 25mm bez lanek hnědá 2ks - HnědáHighway Hawk H45-1204 Gripy Cafe Racer 25mm bez lanek hnědá 2ks - Hnědá
- Highway Hawk
Rukojeti na motorku ve stylu \"cafe racer\" HIGHWAY HAWK Legend bez uchycením plynového lanka univerzální určeno pro montáž na řidítka o průměru 25mm (1\") Barevné provedení:...
Highway Hawk H45-0161 Gripy Classic 25mm pro lanka chrom 2ks - 25Highway Hawk H45-0161 Gripy Classic 25mm pro lanka chrom 2ks - 25
- Highway Hawk
Rukojeti na motorku HIGHWAY HAWK Classic s uchycením plynového lanka univerzální určeno pro montáž na řidítka o průměru 25mm (1\") délka rukojetí 125 mm protiskluzová úprava...
Highway Hawk H45-0163 Gripy Comfort 25mm černá/chrom 2ks - 25Highway Hawk H45-0163 Gripy Comfort 25mm černá/chrom 2ks - 25
- Highway Hawk
Rukojeti na motorku HIGHWAY HAWK Comfort s uchycením plynového lanka univerzální určeno pro montáž na řidítka o průměru 25mm (1\") délka rukojetí 125 mm protiskluzová úprava...
Sada zrcátek MINI OVAL (VIEW), chrom (2ks) 91-852Sada zrcátek MINI OVAL (VIEW), chrom (2ks) 91-852
- Highway Hawk
Sada zpětných zrcátek Highway Hawk Mini Oval (View), s montážním závitem M10 x 1,25 vhodným pro všechny typy japonských motocyklů mimo motocyklů YAMAHA Materiál: slitina Barva:...
Řidítka 25mm Highway Hawk FAT APEHANGER pro motocykly HARLEY DAVIDSON (H-D Trotle by wire), černáŘidítka 25mm Highway Hawk FAT APEHANGER pro motocykly HARLEY DAVIDSON (H-D Trotle by wire), černá
- Highway Hawk
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK FAT Apehanger průměr řidítek v gripech 25 mm (1") / 32 mm v nejširším místě hloubka 210 mm výška 430 mm celková šířka 880 mm šířka upínání: 130...
- Motocyklová řidítka 25mm Highway Hawk STREET LOW pro motocykly, šířka 82cm, chrom
Motocyklová řidítka 25mm Highway Hawk STREET LOW pro motocykly, šířka 82cm, chrom
- Highway Hawk
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK STREET LOW průměr řidítek v gripech 25 mm (1") délka ohybu 170 mm výška ohybu 250mm celková šířka 820 mm základní rozteč 220 mm schváleno...
- Motocyklová řidítka 22mm Highway Hawk XLX, šířka 80cm, chrom
Motocyklová řidítka 22mm Highway Hawk XLX, šířka 80cm, chrom
- Highway Hawk
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK XLX průměr řidítek v gripech 22 mm (7/8") délka ohybu 250 mm výška ohybu 130mm celková šířka 800 mm základní rozteč 170 mm schváleno...
- Řidítka 25mm Highway Hawk FAT WISHBONE, šířka 96cm, chrom pro motocykly HONDA, YAMAHA, SUZUKI
Řidítka 25mm Highway Hawk FAT WISHBONE, šířka 96cm, chrom pro motocykly HONDA, YAMAHA, SUZUKI
- Highway Hawk
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK FAT WISHBONE průměr řidítek v gripech 25 mm (1") šroub M12 délka ohybu 130 mm výška ohybu 220 mm celková šířka 960 mm rozteč uchyvcení 100...
- Motocyklová řidítka 25mm Highway Hawk FAT FLYER, šířka 100cm, chrom
Motocyklová řidítka 25mm Highway Hawk FAT FLYER, šířka 100cm, chrom
- Highway Hawk
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK FAT FLYER průměr řidítek v gripech 25 mm (1") délka ohybu 170 mm výška ohybu 60 mm celková šířka 1000 mm základní rozteč 400 mm středová rozteč...
Motocyklová řidítka 25mm Highway Hawk FIGHTER, šířka 92,5cm, chromMotocyklová řidítka 25mm Highway Hawk FIGHTER, šířka 92,5cm, chrom
- Highway Hawk
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK FIGHTER průměr řidítek v gripech 25 mm (1") délka ohybu 90 mm celková šířka 925 mm základní rozteč 140 mm schváleno TÜV včetně...
Motocyklová řidítka 22mm Highway Hawk DRAG STYLE, šířka 66cm, chromMotocyklová řidítka 22mm Highway Hawk DRAG STYLE, šířka 66cm, chrom
- Highway Hawk
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK Drag Style průměr řidítek v gripech 22 mm (7/8") délka ohybu 120 mm celková šířka 660 mm základní rozteč 240 mm schváleno TÜV univerzální...
Řídítka 25mm Highway Hawk CRUISER, šířka 83cm, chromŘídítka 25mm Highway Hawk CRUISER, šířka 83cm, chrom
- Highway Hawk
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK CRUISER průměr řidítek v gripech 25 mm (1") délka ohybu 280 mm výška ohybu 130 mm celková šířka 830 mm základní rozteč 330 mm včetně prolisů a...
Motocyklová řidítka 22mm Highway Hawk STREET LOW, šířka 82cm, chromMotocyklová řidítka 22mm Highway Hawk STREET LOW, šířka 82cm, chrom
- Highway Hawk
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK STREET LOW průměr řidítek v gripech 22 mm (7/8") délka ohybu 170 mm výška ohybu 250mm celková šířka 820 mm základní rozteč 220 mm schváleno...
- Motocyklová řidítka 22mm Highway Hawk CUSTOM, šířka 86cm, chrom
Motocyklová řidítka 22mm Highway Hawk CUSTOM, šířka 86cm, chrom
- Highway Hawk
Motocyklová řidítka HIGHWAY HAWK CUSTOM průměr řidítek v gripech 22 mm (7/8") délka ohybu 200 mm výška ohybu 140 mm celková výška 200 mm celková šířka 860 mm základní rozteč...